Deska po lewej

O nas

Zaklad Stolarski „STOJAN”

Zakład Stolarski „STOJAN” na polskim rynku istnieje od 1990r. Specjalizujemy się produkcją oświetlenia z drewna oraz drewna łączonego z metalem. Oferujemy również usługi stolarskie oraz wykonujemy lampy na zamówienie i dla architektów. 
Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, nowoczesnym parkiem maszynowym, w tym centrum obróbczym CNC, ekologiczną lakiernią natryskową oraz posiadamy własny transport. 
    
Zakład Stolarski „STOJAN” został założony w 1990r. przez Mistrza Stolarskiego Jana Jenczyka, odznaczonego Złotą Oznaką dla Rzemiosła i Bractwa Kurkowego Rogoża jako mała rodzinna firma, która specjalizowała się w produkcji domowych opraw oświetleniowych.

 
W 1995r. rozbudowaliśmy park maszynowy o produkty polskich marek JAROMA, co pozwoliło zwiększyć produkcję oraz asortyment oferowanych towarów. 
Liczne kontrakty krajowe i zagraniczne pozwoliły na zwiększenie personelu w latach 90-tych do ponad 20 osób. Obecnie współpracujemy z ponad 300 odbiorcami na terenie kraju oraz kilkoma zagranicznymi hurtowniami. 


Przełomowym rokiem był dla nas rok 2000, w którym udało się rozbudować zakład produkcyjny. Powstały wówczas nowe pomieszczenia montażu, nowoczesna lakiernia natryskowa. Pozwoliło nam to zwiększyć jakość naszych produktów i zadbać, aby każdy towar wykonywany był z wysokiej jakości materiałów i z dużą dokładnością
W ostatnich latach zakres naszych usług poszerzył się o produkty wykonane za pomocą nowoczesnych frezarek i tokarek CNC. Nasz asortyment powiększył się o akcesoria meblowe, tj. : stelaże, listwy i nóżki meblowe. 
    
Jesteśmy firmą z 30-letnim doświadczeniem w branży oświetleniowej. Z dbałością o każdy szczegół i z wiedzą w tym zakresie chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. 

Zapraszamy do zapoznania się w naszą ofertą. 
 
                                                                                                                              STOJAN.